1. Zapraszam na nabożeństwa majowe w dni powszednie o 17.30. Dziękuję za modlitwy przy kapliczkach.
  2. W poniedziałek – NMP Matki Kościoła; dzień modlitw za Kościół w Chinach
  3. We wtorek – św. Grzegorza VII, papieża; św. Bedy Czcigodnego, św. Marii Magdaleny de Pazzi
  4. W środę – św. Filipa Neri; po Mszy św. Nowenna oraz spotkanie ministrantów i lektorów
  5. W czwartek – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
  6. W piątek – 40 rocznica śmierci Sł. B. kard. Stefana Wyszyńskiego; po Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego
  7. W sobotę – św. Urszuli Ledóchowskiej
  8. W niedzielę – Uroczystość Najświętszej Trójcy; Msze św. o 09.00, 11.00, 16.00. O 15.30 nabożeństwo majowe; kończy się okres Komunii św. wielkanocnej
  9. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę 60 zł na kwiaty. Pracowali: Hubert Muniga, Agnieszka Rajska, Jolanta Witek.
  10. Dziękuję p. Piotrowi, Krzysztofowi, Tomaszowi i Michałowi za skoszenie trawy przy kościele, przy plebanii i na cmentarzu.
  11. Przypominam o zasadach sanitarnych obowiązujących w kościele. Do Komunii Świętej proszę o podchodzenie w pierwszej kolejności osoby przyjmujące Eucharystię „na rękę”.
  12. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.