1. Dziękuję za ofiary do puszek na UPJPII – 420zł
  2. We wtorek – św. Kosmy i Damiana
  3. W środę - św. Wincentego a Paulo; o prowadzenie różańca proszę Różę św. Józefa – p. Bronisława Chalcarza; po Mszy św. spotkanie ministrantów i lektorów
  4. W czwartek – św. Wacława, męcz.
  5. W piątek – św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała
  6. W sobotę – św. Hieronima, dra Kościoła
  7. Niedziela – Msze św. o 09.00, 11.00 i 16.00. O 15.30 różaniec poprowadzi Akcja Katolicka. Rocznica śmierci ks. Wiesława
  8. Dziękuję za sprzątanie kościoła i zakupione kwiaty za kwotę 430zł. Pracowali: Maria Skrzypczak, Dawid Karpiel, Janina Misiewicz, Stanisława Stolarz, Marta Brzeziak i p. Małgorzata.
  9. Do sprzątania kościoła proszę kolejne rodziny: Habińscy, Maziarz, Dzierwa, Kozioł, Mirek
  10. Parafia w Porąbce Uszewskiej zaprasza do udziału w Odpuście i wspólnotowej integracji w dniach 29.09.2023 - 01.10.2023.
  11. W następną niedzielę 1 października Parafialny Oddział Akcji Katolickiej włącza  się w sztafetę modlitewną, Diecezjalnego Instytutu Akcji Katolickiej, w obronie dobrego imienia Świętego Papieża Jana Pawła II. Uroczystość rozpoczniemy modlitwą różańcową o godz.15.30, po czym odprawiona zostanie Msza Św. w intencji Ojczyzny i obronie dobrego imienia św. Jana Pawła II. Sztafetę zakończymy Litanią do Świętego Jana Pawła II i Aktem oddania AK w Polsce św. Janowi Pawłowi II. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian szczególnie dzieci, młodzież i róże różańcowe  do udziału w wydarzeniu.

ZAPOWIEDZI

Karol Stafan Kras, s. Stanisława, zam. Franklin Park, IL