1. Bóg zapłać za ofiary na monitoring i na kwiaty. Dziękuję też za ofiary, które zbierają członkowie Rady parafialnej przez trzy kolejne niedziele - na utrzymanie cmentarza.
  2. W poniedziałek – rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego, modlimy się za uczniów, nauczycieli i wychowawców
  3. W środę - o prowadzenie różańca proszę Różę św. Królowej Jadwigi p. Małgorzaty Pikul
  4. W I czwartek – Adoracja w ciszy od godz. 17.00. Modlimy się o nowe powołania i za powołanych.
  5. W piątek – uroczystość Narodzenia NMP, poświęcenie ziarna siewnego; nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych; rozpoczęcie Tygodnia Maryjnego w Katedrze; na 18.00 zapraszam rodziców i dzieci z klasy III
  6. W sobotę – św. Piotra Klawera; bł. Anieli Salawy; na godz. 18 nasza parafia jest zaproszona do tarnowskiej katedry, a wczęsniej od godz. 14.00 festyn katedralny
  7. Niedziela – Msze św. o 07.00, 09.00, 11.00. Zmiana tajemnic różańca. Składka na monitoring.
  8. 23-24 września odbędzie się pielgrzymka parafialna. Są jeszcze wolne miejsca. Osoby zapisane na pielgrzymkę proszę o dokonanie opłaty i podanie nru PESEL do ubezpieczenia.
  9. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę 100zł. Pracowali: Zofia i Anna Oćwieja, Elżbieta Białas, Barbara Gubernat, Wojciech Padło.
  10. Do sprzątania kościoła proszę kolejne rodziny: Strojny, Strojny, Piszczek, Kosteccy, Chalcarz.
  11. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
  12. Zachęcam dzieci do wzmocnienia szeregu ministrantów i DSM.
  13. Wójt Gminy informuje, że od 5.09.2023 GOPS będzie tymczasowo mieścił się w Domu Ludowym Wierzchosławice 696.

Karol Stefan Kras, s. Stanisława, ur. 1985, zam. Chicago
Paulina Anna Galwas, c. Kazimierza, ur. 1979, zam. Chicago