1. Zachęcam do udziału w nabożeństwie 40h – okazja do Adoracji pomiędzy Mszami św. i do godziny 15.00.
  2. W poniedziałek – święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Tarnowie
  3. We wtorek – 3 rocznica sakry bpa Artura Ważnego
  4. W środę – św. Jana Bosko; o prowadzenie różańca proszę różę św. Królowej Jadwigi p. Małgorzaty Pikul; po Mszy św. spotkanie ministrantów i lektorów
  5. W I czwartek – Adoracja prywatna od 17; modlimy się o powołania i za powołanych
  6. W I piątek – Ofiarowanie Pańskie; Dzień życia konsekrowanego; Msze św. o 07.00 i 18.00; poświęcenie gromnic; składka na zakony klauzurowe w diecezji; odwiedziny chorych od 08.00 ; spowiedź od 17.00.
  7. W I sobotę – o 07.00 Msza św. i nabożeństwo wynagradzające; błogosławieństwo gardła z okazji św. Błażeja; o 21.00 Apel
  8. W niedzielę Msze św. o 07.00, 09.00 oraz o 11.00. Nabożeństwo 40h – Adoracja Najświętszego Sakramentu między Mszami św. zakończona o 15.00 Koronką do Miłosierdzia Bożego
  9. Dziękuję za sprzątanie kościoła. Pracowali: Maria, Przemysław, Kacper Sobyra, Stanisław Skowronek, Marcin Maliszewski.
    Do pomocy w sprzątaniu proszę kolejne rodziny: p. Śledź, Dzierwa, Bańbor, Curyło, Berkowscy.
  10. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: GN, Niedziela, Promyczek
  11. Bierzmowanie odbędzie się 18 kwietnia w Wojniczu.
  12. W sobotę 3 lutego br. o godz. 09.00 w Bazylice Kolegiackiej w Nowym Sączu Biskup Tarnowski Andrzej Jeż będzie sprawował Mszę świętą dziękczynną za 25 lat działalności Wydawnictwa Diecezji Tarnowskiej PROMYCZEK, które jest wydawcą dwóch miesięczników: „Promyczka Dobra” dla uczniów szkół podstawowych i „Małego Promyczka” dla przedszkolaków.

Wizyta duszpasterska:

1. Wtorek 30.01 od 15.00 mieszkańcy domów przy drodze na cmentarz od p. Budkiewicz do p. Marii Gacoń

Nieobecni na kolędzie mogą się umówić na indywidualną wizytę.