LITURGIA SŁOWA BOŻEGO  

   

BIBLIA MP3  

   

Warto przeczytać  

AUTOR
Ks. dr hab. Zbigniew Wolak
>> czytaj więcej... <<

Rozważania publikowane
na naszej stronie
=>> ZOBACZ <<=

   

Felietony /archiwum/  

>> czytaj więcej... <<

Śp Ks. Proboszcz
mgr Wiesław Jemioło
/autor/

   

MÓL KSIĄŻKOWY POLECA  

ARCHIWUM

/ŚP. Wiesław Kutek/
Kto czyta - żyje wielokrotnie
Kto zaś z książkami
obcować nie chce -
na jeden żywot jest skazany

   

MISJE W KAZACHSTANIE  

NASZ RODAK NA MISJACH
W KAZACHSTANIE


Ks. mgr Piotr Kluza

 

   

Ciekawe Linki  

   

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA 8.04.2018r.

  • I świętym i grzesznikom Bóg nieustannie okazuje miłosierdzie, czyli wyprowadza z grzechu i wprowadza w obszar boskiego życia. Dziś uwielbiamy Boga w tajemnicy Jego uniżania się w stosunku do swoich stworzeń. Dziś serce Boga jest w sposób szczególny otwarte.
  • W poniedziałek – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, dzień Świętości Życia; Msza św. o 18; zachęcam do Dzieła Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.
  • W piątek – Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej; na Mszy św. spotkanie kandydatów do bierzmowania – kl. 7 i 2 gimazjum.
  • W sobotę o 10 w Wojniczu będzie spotkanie Parafialnych Zespołów Synodalnych z całego dekanatu. W skład PZS wchodzą członkowie Rady Parafialnej, przedstawiciele Caritas i przedstawiciele młodzieży.
  • W niedzielę – na zakończenie Tygodnia Miłosierdzia ofiarą do puszek wspieramy dzieła Caritas Diecezji Tarnowskiej;  rozpoczęcie Tygodnia Biblijnego.
  • Za śp. Edwarda Bacharę będzie 18 Mszy św. od uczestników pogrzebu
  • Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę 90 zł na kwiaty. Pracowali: Małgorzata Moskal, Małgorzata Zaucha, Krystyna Podraza, Barbara Jurczak, Małgorzata Jurczak, Stanisław Zabawski, Iwona Skóra. W tym tygodniu proszę o sprzątanie p. Jana Piwowarskiego i mieszkańców Sieciechowic.