ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY

   

LOKALIZACJA

   

LITURGIA SŁOWA BOŻEGO  

   

BIBLIA MP3  

   

Warto przeczytać  

AUTOR
Ks. dr hab. Zbigniew Wolak
>> czytaj więcej... <<

Rozważania publikowane
na naszej stronie
=>> ZOBACZ <<=

   

Felietony /archiwum/  

>> czytaj więcej... <<

Śp Ks. Proboszcz
mgr Wiesław Jemioło
/autor/

   

MÓL KSIĄŻKOWY POLECA  

ARCHIWUM

/ŚP. Wiesław Kutek/
Kto czyta - żyje wielokrotnie
Kto zaś z książkami
obcować nie chce -
na jeden żywot jest skazany

   

MISJE W KAZACHSTANIE  

NASZ RODAK NA MISJACH
W KAZACHSTANIE


Ks. mgr Piotr Kluza

 

   

Ciekawe Linki  

   

Mija kolejny rok. Tradycyjnie, spotkamy się na nabożeństwie dziękczynno-błagalnym w kościele w niedzielę o godz. 15.00. Uczestnicząc we Mszy św. i adoracji, śpiewając psalmy i hymn "Ciebie Boga wysławiamy", zaniesiemy do Boga nasze dziękczynienie i uwielbienie za wszystko, co otrzymaliśmy z Jego woli, w minionym roku. Za wszystko, co dobre i radosne, a także za chwile trudne i doświadczenia. I słowami "Suplikacji" przeprosimy za swoje grzechy i zaniedbania.
Kończący się 2017 rok przyniósł wiele wydarzeń. Każdy z nas mógłby pewnie wskazać te, które jego zdaniem były najważniejsze. Być może znalazły się wśród nich narodziny albo śmierć naszych bliskich, znajomych czy przyjaciół, a może powrót do zdrowia po ciężkiej chorobie. Może były to pierwsze lekcje w szkole albo zajęcia na studiach, zdana matura lub ukończenie studiów. Być może poznaliśmy ciekawych ludzi, pojawiła się pierwsza miłość, zaręczyny albo zawarcie sakramentu małżeństwa czy też świętowanie kolejnej rocznicy ślubu.

Ostatni dzień roku kalendarzowego to okazja do refleksji nad tym, co się w tym czasie wydarzyło, ale także czas na to, aby podziękować Panu Bogu za każdą chwilę mijającego roku, za Jego opiekę nad nami, za ludzi, których spotkaliśmy, i za to, co dane nam było w tym roku przeżyć - osobiście, a także we wspólnocie rodzinnej, zawodowej i parafialnej. Każdy dzień jest darem Pana Boga i każdy przybliża nas do zbawienia w Chrystusie. Za każdy dzień i za każdą chwilę dziękujmy Bogu.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

   
cpr certification online
cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification onlinecpr certification online